+38 (095) 835-11-56

Цигарки блоками

Цигарки блоками

Оптовий продаж цигарок в Україні з кожним роком зростає та розвивається. Вони мають великий попит і в чоловіків, і в жінок. А завдяки широкій лінійці видів, форматів, марок і навіть смаків кожен клієнт може придбати продукцію, яка йому найбільше подобається, або віддати перевагу своїй улюбленій марці. Адже мало хто, обравши найкращий для себе смак, намагатиметься далі продовжувати експериментувати, а залишається відданим своїй улюбленій марці. Завдяки інтернет-магазину «Сігі Опт» кожен зможе підібрати для себе ідеальний варіант та купити сигарети блоками оптом дешево та вигідно для свого бюджету.

Багато магазинів підтримують максимальний асортимент продукції, що дозволяє залучити різних клієнтів. Тому оптові покупки разом із оптовими онлайн-магазинами дозволяють не тільки кожному покупцеві отримати вигідно тютюнову продукцію, а й пропонують роздрібним магазинам вигідну співпрацю. Крім того, в залежності від обсягу замовлення можна купити сигарети блоками дешево, ще й отримавши додаткову непогану знижку.

Цигарки блоками – переваги оптової покупки

Сучасний світ неможливо уявити без Інтернету. Вже давно багато людей знаходять всю необхідну для себе інформацію, дивляться фільми, слухають музику, читають книги і, звичайно ж, купують і продають саме на теренах Всесвітньої павутини. На сайті нашого інтернет-магазину можна переглянути широкий асортимент тютюнової продукції як для чоловіків, так і для жінок. Тут ви знайдете безліч торгових марок, форматів сигарет, смаків, видів та можливостей для вигідної оптової покупки. З нами співпрацюють не лише фізичні клієнти, а й роздрібні продавці, що дозволяє кожному залишитися в плюсах від взаємовигідних умов.

Крім того, якщо ви вирішили купити сигарети блоками, вам відкривається багато переваг, серед яких:

  • Економія грошей – мабуть один із найважливіших плюсів, які відкривають оптові покупки. Адже ціни за одну коробку сигарет при роздрібній та оптовій купівлі суттєво відрізняються, що дозволяє з упевненістю сказати про доцільність купити сигарети блоками – дешево в Україні та з максимально швидкою доставкою.
  • Широкий асортимент, який пропонують найкращі виробники України, дозволить кожному знайти свій улюблений смак та замовити якісні ліцензовані тютюнові вироби у будь-яких обсягах (великий та дрібний опт від 1 блоку) на відмінних умовах. Кожному клієнту доступні як відоміші марки, наприклад, Ротманс або Мальборо, так і більш «екзотичні», які рідко можна зустріти в роздрібних магазинах.
  • Швидка доставка, яку пропонує інтернет-магазин «Сігі Опт» своїм клієнтам завдяки співпраці з найкращими транспортними компаніями.
  • Висока якість кожної продукції дозволяє нашим клієнтам отримувати хороші сигарети від перевірених виробників з України та зарубіжжя.
  • Зручність замовлення. Якщо ви вибираєте сигарети блоками (Україна), наш сайт дуже зручно користуватися. Замовлення займе лише 2-3 хвилини. Ми швидко обробляємо всі заявки та надсилаємо продукцію своїм клієнтам.

Сигарети блоками – вигідні умови для вашого бізнесу

Якщо ви вибираєте сигарети блоками в Одесі, оптові постачальники – чудовий спосіб вигідної реалізації тютюнової продукції. оптова закупівля цигарок по блоках дозволить вашому бізнесу правильно розвиватися. Серед переваг таких рішень варто виділити такі:

  • Завдяки обходу посередників та продавців можна отримати сигарети за конкурентною ціною, що дозволить знизити витрати. Крім того, ми пропонуємо знижки за покупки в залежності від обсягу замовлення.
  • Сервісне обслуговування на професійному рівні дозволить нам як постачальникам якісної тютюнової продукції відповісти на всі запитання клієнтів і допомогти вибрати найбільш підходящі пропозиції. Адже наші менеджери знають про сигарети та інші тютюнові вироби все.
  • Широкий асортимент цигарок дозволить кожному клієнту та кожному бізнесу підібрати для себе ті марки, які мають максимальний попит серед їхніх клієнтів.
  • Для постійних клієнтів пропонуються спеціальні умови, які дозволять купувати цигарки блоками дешево та ще вигідніше.

Купівля та доставка сигарет по Україні ще ніколи не була настільки зручною та швидкою. А віддаючи перевагу інтернет-магазину «Сігі Опт» ви можете бути впевнені в оригінальності тютюнової продукції та якості, яку підтверджує кожен наш клієнт. Винятково оригінальні та ліцензовані виробники України та зарубіжжя надають сигарети найвищої якості, щоб кожен наш клієнт зміг підібрати для себе відмінні сигарети оптом блоками та при цьому заощадити.Лидер продаж!
Astru (сигарети без фільтра, блок)
Astru (сигарети без фільтра, блок)

Нікотін: 1.1 Смоли: 13 Упаковка блоку: Целофан Кількість у блоці: 10 пачок

185грн

Лидер продаж!
Basio KS red (Акциз) супер якість
Basio KS red (Акциз) супер якість

Акциз: КС Нікотін: 0.6 Смоли: 8 Упаковка блоку: Целофан

399грн

Лидер продаж!
Basio KS white (Акциз) супер якість
Basio KS white (Акциз) супер якість

Акциз: КС Нікотін: 0.5 Смоли: 6 Упаковка блоку: Целофан

399грн

Basio Slims Middle (Акциз)

Акциз: Slims Нікотін: 0.2 Смоли: 2 Упаковка блоку: Целофан

410грн

Basio Slims Senior (Акциз)

Акциз: Slims Нікотін: 0.4 Смоли: 4 Упаковка блоку: Целофан

410грн

Лидер продаж!
BL KS classic (якість вища за ціну)
BL KS classic (якість вища за ціну)

Нікотін: 0.7 Смоли: 6 Упаковка блоку: Картон Кількість у блоці: 10 пачок

340грн

Лидер продаж!
Blue KS 80mm (якість маршал)
Blue KS 80mm (якість маршал)

Нікотін: 0.5 Смоли: 7 Упаковка блоку: Целофан Кількість у блоці: 10 пачок

323грн

Лидер продаж!
Bond blue KS Duty Free
Bond blue KS Duty Free

Нікотін: 0.5 Смоли: 6 Упаковка блоку: Целофан Кількість у блоці: 10 пачок

395грн

Лидер продаж!
Bond blue KS кругла пачка (Акциз)
Bond blue KS кругла пачка (Акциз)

Акциз: КС Нікотін: 0.5 Смоли: 6 Упаковка блоку: Целофан

410грн

Лидер продаж!
Bond red KS кругла пачка (Акциз)
Bond red KS кругла пачка (Акциз)

Акциз: КС Нікотін: 0.7 Смоли: 10 Упаковка блоку: Целофан

410грн

Лидер продаж!
Brass KS red
Brass KS red

Нікотін: 1.0 Смоли: 10 Упаковка блоку: Картон Кількість у блоці: 10 пачок

370грн

Лидер продаж!
Brut KS синій
Brut KS синій

Нікотін: 0.4 Смоли: 4 Упаковка блоку: Целофан Кількість у блоці: 10 пачок

380грн

Показано з 1 по 12 із 183 (16 сторінок)
0