+38 (095) 835-11-56

Цигарки блоками в Полтаві та Полтавській області

У всьому світі куріння стало звичкою для великої кількості людей. Для одних, це можливість відпочити і відволіктися від роботи, а для інших, це залежність якої важко позбутися. І не важливо які причини спонукають людину до куріння, важливо, щоб цигарки були гарною якістю.

Купівля сигарет щодня обходиться все дорожче, ціни на сигарети підвищуються, і це відбивається на щоденних витратах. Вихід із положення один – купівля цигарок оптом.

Замовити сигарети оптом

Замовити сигарети оптом можна в магазинах дрібного та великого гурту. Відповідно, ви можете купити тютюнові вироби улюбленої марки в потрібній кількості. Навіть якщо це незначне замовлення, вигода в тому, що ціна за одну пачку значно дешевша, ніж у роздрібній мережі. Звичайно, одній людині складно виділити суттєву суму грошей і купити, скажімо стандартну фабричну коробку з 50 блоків сигарет. Та цього й не потрібно. Можна виділити невелику суму на один раз, купити сигарети дешево дрібним оптом від 1 блоку, і надалі заощадити на купівлі сигарет, при цьому не витрачаючи свій час. Вам стане істотною економією купівля дрібним оптом тютюнових виробів дешево.

Якщо віддаєте перевагу якісним сигаретам без фільтра, тоді ви потрапили в потрібне місце. У нас легко замовити сигарети гідних тютюнових компаній вітчизняних та зарубіжних країн. За допомогою нашого інтернет-магазину можна купити тютюнові вироби без фільтру дрібним оптом за приємними цінами. При цьому можна не хвилюватись за якість сигарет, наша компанія працює виключно з перевіреними виробниками, забезпечуючи належне зберігання та доставку продукції.

Купити сигарети оптом Полтава

В основному нашими клієнтами є представники малого та середнього бізнесу, які купують сигарети оптом від 10 блоків для подальшої реалізації у роздрібній торговельній мережі. Це можуть бути магазини, кіоски.

Якщо ви плануєте відкрити тютюновий бізнес, купувати сигарети оптом у Полтаві та Полтавській області, знаходитесь у пошуку надійного та порядного постачальника – ми із задоволенням проконсультуємо з усіх питань та просвітимо у тонкощах ведення даного бізнесу. Якщо ж ви давно обертаєтеся в цій сфері діяльності, то будете приємно вражені широким асортиментом сигарет як з України, так і з країн ближнього та далекого зарубіжжя, які пропонують наш інтернет-магазин.

Наш інтернет-магазин цигарок гарантує надійну співпрацю на взаємовигідних умовах. Якість нашої продукції та прийнятні ціни приємно здивують вас. Ми старанно працюємо і докладаємо максимум зусиль, щоб для клієнтів покупка в нашому інтернет-магазині сигарет була максимально комфортною. Наш інтернет-сайт дозволяє купити цигарки онлайн швидко та легко. Тут ви обов'язково знайдете сигарети улюблених брендів та за доступними цінами. Навіть якщо ви знаходитесь в місці, де існує дефіцит сигарет певного бренду, є можливість просто замовити сигарети оптом Львівська область онлайн. На нашому сайті ви можете зробити замовлення не виходячи з дому, у будь-який зручний для вас час. Наші спеціалісти оперативно опрацюють його, щоб ви максимально швидко змогли отримати інтернет-замовлення.Лидер продаж!
Astru (сигарети без фільтра, блок)
Astru (сигарети без фільтра, блок)

Нікотін: 1.1 Смоли: 13 Упаковка блоку: Целофан Кількість у блоці: 10 пачок

185грн

Лидер продаж!
Basio KS red (Акциз) супер якість
Basio KS red (Акциз) супер якість

Акциз: КС Нікотін: 0.6 Смоли: 8 Упаковка блоку: Целофан

399грн

Лидер продаж!
Basio KS white (Акциз) супер якість
Basio KS white (Акциз) супер якість

Акциз: КС Нікотін: 0.5 Смоли: 6 Упаковка блоку: Целофан

399грн

Basio Slims Middle (Акциз)

Акциз: Slims Нікотін: 0.2 Смоли: 2 Упаковка блоку: Целофан

410грн

Basio Slims Senior (Акциз)

Акциз: Slims Нікотін: 0.4 Смоли: 4 Упаковка блоку: Целофан

410грн

Лидер продаж!
BL KS classic (якість вища за ціну)
BL KS classic (якість вища за ціну)

Нікотін: 0.7 Смоли: 6 Упаковка блоку: Картон Кількість у блоці: 10 пачок

340грн

Лидер продаж!
Blue KS 80mm (якість маршал)
Blue KS 80mm (якість маршал)

Нікотін: 0.5 Смоли: 7 Упаковка блоку: Целофан Кількість у блоці: 10 пачок

323грн

Лидер продаж!
Bond blue KS Duty Free
Bond blue KS Duty Free

Нікотін: 0.5 Смоли: 6 Упаковка блоку: Целофан Кількість у блоці: 10 пачок

395грн

Лидер продаж!
Bond blue KS кругла пачка (Акциз)
Bond blue KS кругла пачка (Акциз)

Акциз: КС Нікотін: 0.5 Смоли: 6 Упаковка блоку: Целофан

410грн

Лидер продаж!
Bond red KS кругла пачка (Акциз)
Bond red KS кругла пачка (Акциз)

Акциз: КС Нікотін: 0.7 Смоли: 10 Упаковка блоку: Целофан

410грн

Лидер продаж!
Brass KS red
Brass KS red

Нікотін: 1.0 Смоли: 10 Упаковка блоку: Картон Кількість у блоці: 10 пачок

370грн

Лидер продаж!
Brut KS синій
Brut KS синій

Нікотін: 0.4 Смоли: 4 Упаковка блоку: Целофан Кількість у блоці: 10 пачок

380грн

Показано з 1 по 12 із 185 (16 сторінок)
0